350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ürününüzü Özelleştirin Kapat

Seramik Mührü -

Seramik Mührü

Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})

Seramik Mührü

Yorum Yap
Ürün Kodu : Seramik Mühür
219,90 TL
199,90 TL
%9 İndirim
İlgili Ürünler
350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bugün sipariş verirseniz 7 iş gününde kargoya verilecektir.
Ürün Açıklaması+-

Seramik, Kil ve Çömlek Mührü Nelerdir Ve Nasıl Yapılır?

Seramik mühür ve seramik damgası diğerlerine nazaran daha farklı üretilen ve bilinen bir mühür türüdür. Bu işlemde iz bırakacak şekilde bir bastırma işlemi uygulanır. Seramiğin üzerine yapılan bu işleme seramik mührü adı verilir. Yazı grafik, isim ya da logo izi çıkarılan bir işlemdir. Mühürce'de bu mührün fiyatı 124.90 TL olarak satılmaktadır. Bu işlemin yapıldığı esnada kullanılmış olan ürünlere ise seramik damgası ya da seramik mührü adı verilir. Her ikisi de hemen hemen aynı anlama gelir. Seramiklerin üzerine yapılan bu işlem, pek çok alanda kullanılır. Eskiden daha çok tercih edildiği bilinse de yakın çağda da sık sık kullanılmaktadır. 

 

 Kil Mührü Ne Demektir?

 

 Silindir biçiminde üretilen ve zaman zaman böyle adlandırılan mühürlere kil mührü adı verilir. Bu mühürlerin kil gibi ve kile benzer yumuşak nesnelerin üzerine yuvarlanır. Bu yani kil mührü işlemi sonucunda üzerinde bulunan negatif nakışlar kil üzerine olduğu gibi geçerdi. 

 

 Çömlek Mührü Ne Demektir?

 

 Damga ya da mühür, belirli bir şeyin üzerine bastırma işlemi yapılan, basılmak istenen şeyin üstüne direkt olarak uygulanan, hemen hemen her alanda kullanılan bir işlemdir. Çömlek üzerine yapılan işleme de çömlek mührü adı verilir. Çömlek eski uygarlıklarda sık sık kullanılan bir eşya olduğu bilinmektedir. Günümüzde de kullanılan bir eşyadır. Mühürce'de çömlek mührü çeşidinin de satışı mevcuttur.

Yorumlar (10)+-
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları+-

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.