Mürekkep

Filtrele
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Mürekkep Nedir?
Mürekkep kağıda iz bırakmak amacı ile üretilmiş kimyasal bir boyadır. Günümüzde mürekkepler kalemler, kaşeler, damgalar, mühürler için kullanılmaktadır. Mürekkep seçerken rengine dikkat edilmelidir. Kaşe mürekkebidamga mürekkebi, tüketim malıdır. Kendiniz mürekkep dolumunu kolayca yapabilirsiniz. Eğer sizde mürekkep siparişi vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kaşe Nedir?
Resmi işlemler için firma ve kişilerin işi onaylama adına yaptıkları işlemlerden biri kaşe basmaktadır. Üzerinde firma iletişim bilgilerinin yer aldığı kaşeler kişisel olarak hazırlanmaktadır. Verilen bilgiler doğrultusundan istenilen yazı fontu ve ölçüde özel kaşe üretimi yapılmaktadır. Firmanın temel bilgilerinin üzerinde yer aldığı kaşeler pek çok resmi belge üzerinde kullanılmaktadır. Muhasebe, uluslararası ticaret işlerinde, finansman ve lojistik firmalarında en çok kullanılan kurumsal malzeme kaşedir. Farklı renklerde üretilerek kişiselleştirilebilmektedir. Sizde firmanız için hemen online kaşe siparişi verebilirsiniz.

Kaliteli Kaşe
Firmaların ve kişisel çalışanların kullandıkları kurumsal malzemelerden biri kaşedir. Kaşe kaliteli mühür şeklinde özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde kullanılan mürekkep tamamen dokulu ve akmayan cinsten kaşe içerisine koyulmaktadır. Kaliteli kaşe satın alan kişiler uzun yıllar boyunca bu kaşeyi güvenle kullanabilmektedir. Kurumsal olan tüm bilgilerin yer aldığı bu kaşeler, iş alanında en çok kullanılan ürünlerden biridir. İmza yerine geçen kaşe, her alanda kullanıldığı gibi kişisel olarak da tasarlanabilmektedir. Kaşe boyutları kişinin istediği şekilde ayarlanmaktadır.

Farklı Boyutlarda Kaşe Tasarımı
Kaşe tasarımı hem firmalar tarafından hem de kişisel olarak belirlenmektedir. Kaşe satın alacak ve yaptıracak olan kişiler, firma ve kendileri hakkında temel olan bilgileri üzerine yazdırmaktadır. İsim, firma adı ve telefon olmak üzere kaşe üzerinde iletişim bilgileri yer alır. Hazırlanan bu kaşelerin farklı boyutları bulunmaktadır. 26x10 mm, 41x16 mm, 51x19 mm, 58x22 mm, 39x39 mm şeklinde boyutları mevcuttur. Kullanılan alana göre farklı boyutlarda kaşe tasarımı oluşturulmaktadır. Kaşe tasarımlarında renk seçenekleri de kişilerin istedikleri şekilde belirlenerek üretilmektedir.

Kaşe Sipariş Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İş sektöründe en çok kullanılan kurumsal malzemelerden biri kaşedir. Kaşe kişilerin ve firmanın bilgilerinin üzerinde yer aldığı mühür tarzı bir üründür. Kaşe sipariş edecek olan kişiler ilk olarak yazdıracakları bilgilerin doğruluğuna dikkat etmelidir. Online kaşe siparişi vererek kaşe sahibi olabilirsiniz.
Gerekli olan tüm bilgileri boyutu haline bilgilendirerek bu şekilde kaşe siparişi oluşturabilirsiniz. Kaşe siparişlerinde boyut ve kullanılacak renk seçimi de oldukça önemlidir. Siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere temel renklerde kaşe tasarımı oluşturulmaktadır. Özel ya da firma bilgilerinin yer aldığı kaşe tasarımı oluşturmak isteyen kişiler boyuta da ilk olarak karar vermelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.