350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
İçerik Menü

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Aralık 2014'de Mühürce Instagram hesabıyla başlayan serüvenimiz, günümüzde bir marka haline gelerek devam ediyor. İki kafadar üniversite gencinin yalnızca 50TL sermaye ile hayal ederek işe başladıkları bir özel tasarım mühür projesiyiz. Devamında hayaller hedefleri getiriyor ve emin adımlarla 5 yıldır bu yolda hala ilk gün ki heyecanla ilerliyor. Bu yolda en büyük başarı kaynağı müşterilerimizin ne istediğini bilmek ve o doğrultuda kendimizi güncellememizle sağlanıyor. Kitap mührü adı altında 900 den fazla çeşiti, mum mühür ve mühür mumu ile nostalji hatıraları ayakta tutarak müşterilerimizle aramızdaki bağı hep sağlam tuttuk. Kişiye özel mühür tasarımlarımızla sizin ne istediğinizi öncelik sırasında hep baş köşeye koyduk. Ve bu doğrultuda Mühürce olarak sizin öncelik sıranızda biz olmayı başardık.

Kitap severlerin en gözde ürünü Mühürce dokunuşu ile kitap damgası oldu. Birçok okuyucunun kitaplarına bıraktıkları imzaları günden güne geliştirdiğimiz kitap kaşesi ile hayat bulmasını sağladık. Söz konusu kitap kaşesi olunca hiçbir mesleği atlamadık. Avukat mührü, doktor mührü, öğretmen mührü gibi meslek grupları için kitap mührü tasarımları ile kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Birbirinden güzel tasarlanmış kitap kaşesi çerçevesi ile mesleklere yeni bir soluk getirmek amacımız. Özellikle geleceğimizi emanet ettiğimiz öğrencilerimizin defter kenarlarını süsleyen öğretmen kaşesi seçeneklerimiz göz kamaştırıyor. Öğrencilerin ödev yapma isteklerini öğretmenlerimiz için hazırladığımız öğretmen kaşesi ile sağlamak istiyoruz. Her meslek grubu kendisini daha özel hissetsin ve mesleklerini daha özel kılsın diye kitap kaşesi seçeneklerini genişletmeyi bırakmıyoruz.

Mühürce kitap kaşesi çeşitleri hediye seçmeyi de kolaylaştırıyor. Öğretmenler gününde, doğum gününde her özel günde kitap kaşesi ve ahşap kutusu ile her kullanımda sizi hatırmasını sağlıyoruz. Özel günlerde sevdiklerinizin yüzündeki tebessümün sebebi biz olabiliyorsak ne mutlu bize. Daha kıymetli olsun istiyor ve eğer seçenekler arasında istediğinizi bulamıyorsanız size özel tasarım kitap mührü imkanı ile kendinizi ve sevdiklerinizi daha özel hissetmenizi sağlıyor. Siz bizim gözümüzde hep özelsiniz. Bu yüzden her eklediğimiz kitap mührü, mum mühür, portre mühür tasarımında paketlerinizin size ulaşım sürecinde büyük bir hassasiyet ile çalışıyoruz.

Kitap mührü hizmetimizin yanında eskileri tekrar canlandıracak mum mühür tasarımlarımızda mevcut. Öncelikle başladığımız mum mühür satışlarımızda yaşadığımız sorun olan mum mühür kırılmalarında dolayı esnek mühür mumu tasarımını geliştirdik. Sizden aldığımız taleplerde doğrultusunda silikon mühür satışlarımıza sunduk ve geliştirmek için yola devam ettik, etmekteyiz de. Hizmetimizde olan mum mühür ile en özel hediyelerinizde bir iz bırakmanızı sağladık. Belki de eskilerin mektuplaşma adetlerini yaşatmanızda bir parça da bizim katkımız oldu. Ya da en çok talep aldığımız en özel gününüz için bastırdığınız davetiyelerde davetiye mühürleme hizmetimiz ile en son dokunuşu yapmanızı sağladık.

Kitap mührü ile ya da mum mühür ile bir şekilde hayatınıza güzel bir dokunuş bırakmak için bu yolda durmadan sağlam adımlarla devam ettik. Hedeflerimiz size her geçen gün biraz daha iyi hizmet sunmak adına. Biz hedeflerimiz için çalışmayı hiç bırakmadık siz de 3 kafadar gencin arkasında durdunuz. 5 yıl içinde Mühürce adını bir marka haline getirmemizi sağladınız. Biz de hedeflerimizi bir tık üste koyduk her seferinde. Kuruluşumuzun 10. yılına kadar satırlarımızın %50 sini mikro ihracat kapsamında yapmak üzere kendimizi yapılandırıyoruz.

Küçük bir oda da başlayarak her geçen gün sınırlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Mühürce markamızı sadece ulusal ağda değil global ölçekte de tanınan bir hala getirmeye çalışıyoruz. Sizden gelen her memnuniyet inancımızı biraz daha tazeliyor. Kitaplarda, defterlerde, davetiyelerde en özel günlerinizde hayatınızda olmaya devam edeceğiz. Bizi bu yolda hiç yalnız bırakmayan sizlere Mühürce olarak teşekkürü bir borç biliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.