350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ürününüzü Özelleştirin Kapat

Çikolata Mührü -

Çikolata Mührü

Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})

Çikolata Mührü

Yorum Yap
Ürün Kodu : Çikolata Mührü
469,90 TL
449,89 TL
%4 İndirim
350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bugün sipariş verirseniz 7 iş gününde kargoya verilecektir.
Ürün Açıklaması+-

Çikolata Mührü

Günümüzde çikolata damgası ve çikolata mührü kullanımı gıda sektöründe yaygın olarak yer almaktadır. 

 

 Çikolata Mührü Uygulanması

 

 Çikolata mühürü genel olarak uygulanacak olan gıda maddesi üzerine basıldığı ya da vurulduğu için son derece temiz ve de hijyenik bir şekilde olması önemlidir. Teknik sistem olarak mühürün yüzeyi genel olarak pirinçten yapılıp sizlere sunulmaktadır. Uygulamak istediğiniz tasarımınız pirinç materyalden olan mühüre özen bir şekilde kazınır. Ayrıca çikolatayı eritip yüzeylere damlatma şeklinde de direkt olarak uygulayabilirsiniz. Buna ek olarak çikolata mührü konusunda dikkat edilecek olan husus mühürün son derece soğuk olmasıdır. Bu bağlamda mühürünüz ne kadar fazla soğuk olur ise yüzeyde yer alan çikolatayı da o kadar hız ile soğutur. Böylece detayları da görünür.

 

 Çikolata mührü sisteminde soğutmak amacı ile soğuk su ya da buz kullanmak mümkündür. Su içinde yer alan çikolata mührün hatları da su ile beraber dolabilir. Bu nedenden dolayı mutlaka mührün iç kısmını kuru bir bez yardımı ile sildikten sonrasında çikolataya basmak gereklidir. Mühürdeki detaylar da bu şekilde tam anlamı ile mükemmel görünür. Burada dikkat edilmesi gereken konu mührü bastıktan sonra iyice baskı uygulanmasıdır ki şekil tam olarak çıksın.

 

 Çikolata Mührünün Özellikleri

 

 Çikolata mührü işleminde çap durumu genel olarak değişkendir. Tercihe bağlı olarak 2,5 cm, 3 cm ve 3.5 cm olabilir. Bu durum tam olarak sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda yapılmaktadır. 

Yorumlar (2)+-
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları+-

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.